Share Next Entry
Відносність
alessiamore

 • Маркс писал, что у бедного, мол, своя, правда, а у богатого своя. Я не согласен с этой точкой зрения. Правда всегда одна, все дело в том, что каждый смотрит на нее сквозь призму собственного понимания вещей и личных интересов. А потому и видит только то, что хочет видеть сам.
Али Апшерони
 • Відносність, відношення, віднестися (до чогось), відреагуввати...
 • Цікаве слово "відносність"... З самого народження наше життя є відносно "нашим". Ви поцікавитесь чому? А тому, що поки ми маленькі і лише робимо перші кроки, знайомимся з навколишнім середовищем, здобуваєм знання, - про нас піклуються батьки, вони присвячують своє життя нам. Більшість з вас не раз чули такі слова від батьків : "Виростеш, матимеш своє життя і роби, що хочеш, живи, як хочеш, а зараз слухай мене і роби те, що кажу я", - і ви з нетерпінням чекали коли ж настане цей час. А час біжить, ми дорослішаєм, робимо кар'єру, створюєм свою сім'ю, а наші батьки старіють і ми присв'ячуєм себе не лише своїй сім'ї, а ще й піклуванню про батьків, які дали нам це життя. І такий кругооббіг живе століттями. 
 • Багато говорять про правду і брехню. Що таке правда? 
  Правда - це те, в що ми самі віримо. Якщо в щось повіримо ми самі, повірять й інші, чи не так? То хіба ж це правда? Нас завжди вчили говорити правду. Як можна вчити правди, коли ніхто не знає, що насправді є правдою, а що - ілюзією?! Наведемо простий приклад - НЛО. Той, хто вірить в це, це є правда, ця людина вам покаже сотні фактів про НЛО, а невіруючий, сміятиметься і казатиме, що у віруючого "не всі вдома". 
 • Отже, правда — це почуття і усвідомлення людиною будь-якого знання (істини чи хиби) як істини.
 • Ще від народження нас почали обманювати, думаючи, що так буде краще для нашого молодого сприйняття, що ми ще маленькі і не зрозуміємо правди. Батьки, в цьому випадку, роблять велику помилку, адже доросліючи, ми беремо приклад поведінки з батьків, з близьких нам людей, з якими спілкуємся в повсякденному житті. І не факт, що ми не будем обходити іншими стежками правду, 
 • Я переконана, що нема на світі людини, яка б завжди говорила правду! Ми знаємо що добре робити, а що погано, коли краще сказати правду, а коли змовчати. Вірно, ніхто не каже обманювати, просто-напросто змовчати. Недарма кажуть: "Язик мій - ворог мій" і багато інших висловів! Нехай буде, що ми щось приховаємо, не договоримо,  - може з часом і забудеться, але так, ми полегшимо життя комусь і собі, навіть якщо й не на довгий час.
 •  У кожного свій характер і свої погляди на життя, свої принципи. Коли нам сумно, ми можемо почитати веселі історії, подивитися комедію, наїстися з другом морозива чи шоколаду і відчуємо себе краще.  Принаймі, зробимо спробу змінити ситуацію. Неможна сидіти і нічого не робити, коли в середині нас щось, так голосно кричить, просить про допомогу, а ми ігноруємо. Потрібно прислухатися до внутрішнього голосу і діяти, міняти!
 •  Ви тільки покажіть своє бажання до змін і непомітите, як вони увійдуть у ваше життя.
 • Якщо тобі весело, привітай усіх знайомих, друзів, нагадай про себе, і тебе ніхто не забуде!
 • Якщо тебе щось не задовільняє у твому житті - міняй цей недолік.
 • Наш світ можна назвати світом брехні, а світом істини називається лише духовне. Лише ми можемо змінити своє життя, змінивши деякі обставини у ньому, змінивши наше сприйняття, наші погляди, звички. Лише одне єдине бажання - захотіти змінити! І коли Ви захочете, - ви це зробите. Повірте в себе, в свої можливості, в свій успіх!
 •  Я Вам бажаю щастя, радості й любові, а вони так близько...


?

Log in

No account? Create an account