Previous Entry Share Next Entry
Любов і біль
alessiamore
Любов...Всі так прагнуть знайти свою половинку, свою рідну душу, яка б тебе розуміла з першого погляду, з одного слова, яка б любила тебе більше за своє життя...але ніхто не задумується одразу ж, як болісно стає, коли твоя половинка має особисті проблеми, які, хочеш чи ні, але стають і твоїми проблемами.
Все починається в яскравих кольорах: ви смієтеся, подорожуєте, ходите в кіно, готуєте разом, їсте, садите в свому саду зелену травичку, квіти, дерева, ходите по магазинам, милуєтеся красою природи, спостерігаєте за заходом сонця, кохаєтеся, віддаєте цілу себе лише для нього, лише, - щоб він був задоволений, ви не замічаєте нікого, забуваєте про друзів, а інколи і подзвонити батькам, лише Ти і Він, вам добре разом. 
Час іде, ви привикаєте з кожним днем один до одного і ваше життя вже не може існувати без Нього. Одного дня дізнаєшся, що у нього проблеми в сексуальному плані і ваше життя вже не має всіх тих яскравих кольорів, які були спершу. Коли прокидаєшся в його теплих обіймах, заглядаєш в глиб очей коханого і без слів бачиш смуток, який створює хвороба і страх. Але що ти можеш зробити?! Лише міцна любов і підтримка допоможуть Йому. Кожного ранку, як тільки прокинеться, чуєш "я тебе кохаю", теплий і солодкий поцілунок, міцні його плечі, руки і знов забуваєш про весь світ. Як тільки ви закінчуєте кохатися, ти знов заглядаєш у глиб його очей і чуєш біль, який пронизує його нижню частину тіла...Ви обнявшись мовчите...Вам не потрібно слів, ви відчуваєте один одного на відстані.
Він прекрасно розуміє, що має звернутися по допомогу, але страх не позволяє йому зробити це. Ти починаєш кожного дня вмовляти, щоб переступив через себе, через свій страх і, всетаки, звернувся до лікаря за допомогою, але все марно. Ти його просиш зробити це заради вас двох, що нема ріднішої людини, як Він, і що ти готова зрбити для Нього все, що він захоче, - але і це не допомагає...
Влаштовувати сцени розриву, істерики, компромати - не в твому стилі і навряд чи допоможуть. До цієї проблеми потрібно підійти спокійно, без душевної болі і без розумової атаки. Можливо з часом знайдуться слова, які змінять Його думку і проженуть Його страх на завжди.
                                                              
 


?

Log in

No account? Create an account